Sık Sorulan Sorular

İnternetten.com? 

     İsmimizden de anlaşılacağı gibi yeni dünya düzenine uygun olarak ve gün içinde defalarca bilinçli-bilinçsiz kullandığımız "İnternetten" `i bizde sanal ortama taşıyalım dedik.  %100 yerli sermaye ile kurulmuş ve yürütülen bu şirket üzerinden yapacağınız tüm işlemler uçtan uca şifreli ve güvenlidir. Sitemiz bilgilerin güvenliğine karşı SSL sertifikası ile korumaya alınmıştır. 

Sitenize Üye Olmak Ücretli Mi? 

   Sitemize üye olmak ücretsizdir. Ücretsiz paketlerde ilan vermek için ilan fotoğraf, kategori limitleri vardır. Üyelik paketleri hakkında bilgi almak için sitemiz alt linklerini kullanabilir, bilgi alabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal üyeliklere özel paket seçeneklerimiz, paketlerdeki ilanlarda kullanmak üzere doping seçeneklerimiz uygun fiyat koşulları ile siz değerli ziyaretçilerimizin kullanımına açılmıştır. 

Toplu İlan Girişi Yapıyor Musunuz? 

   Toplu ilan girişi ekibimiz tarafından yapılmamakta olup sistemiz üzerinde çalışma yetkisi bulunan bilişim şirketleri taraflıdan uygun ücret koşulları çerçevesinde yapılmaktadır.

Reklam Vermek İstiyorum Grafik İş ve İşlemleri Tarafınızca Yapılıyor Mu?

   Sitemiz reklam modellerinde ilan vermek istediğiniz alan üzerinde tarafımızca size sitemiz reklam alan ölçü ve desteklediği formatlar iletilir. Reklam veren uygun dosyayı hazırlayıp mail atarak sitemiz yönetici onaylarından geçtikten sonra yayına alınır. Yayına alınabilmesi adına reklamın uygun çözünürlük ve formatta olması şarttır. Reklam veren bünyesinde grafik tasarım ekibi olmaması durumunda grafik desteği uygun ödeme koşulları çerçevesinde bünyemiz grafikerlerinden verilmektedir. 

Diğer Sitelerden Ne Farkınız Var? 

   İnternet ortamında onlarca seri ilan sitesi, onlarca mağaza sistemi bulunmaktadır. Bizi bu sitelerden ayrı kılan ve farkımızı ortaya çıkaran bazı maddeler aşağıdaki gibi sıralanmıştır. 

  •    Komisyon oranımız güvenli alışveriş sisteminde %6`dır.
  •    Ödememiz alıcının ilanınızı onaylamasından sonra hemen hesabınıza geçer.
  •    Mağaza sisteminde satış yapmanız halinde satışı takip eden ertesi iş günü ödemeniz hesabınıza aktarılır. 
  •    Mağazalarımızın açık arttırma yaparak satış yapabileceği tek sitedir. 
  •    Reklam verenin yaptığı ödemenin %50`sini sanal ortamlarda reklama yatırıp gerektiğinde bilgi paylaşımında bulunan tek internet sitesidir. 
  •    Bireysel üyeliklerde ilan verip ilan satışı gerçekleştikten sonra yeni bir ilan vermek için aylarca beklemeyeceğiniz bir yazılım sistemidir. 
  •    Paket fiyatları ve Mağaza seçenekleri asla sizin iş ve ürün fiyatlarınıza ortak olmayacak kadar uygun fiyatlı tutulacak tek sitedir. 

İlanlarım Hemen Onaylanır Mı? 

   Sistemimiz üzerinde farklı üyelik paketleri bulunuyor.  Bazı paketler dahilinde sistemimiz üzerinde anında onay sistemi bulunmakta olup satış yapacağınız ürünü anında üyeler ve ziyaretçiler ile buluşturabilirsiniz. 

Kredi Kartlarına Taksit Yapılıyor Mu? 

   Uygun komisyonlar karşılığında sistem üzerinde tüm banka kredi kartlarına, debit kartlara taksit ve ödeme yapmanız mümkündür. 

Kredi Kartı Komisyon Oranınız Yüzde Kaç? 

   Tek çekim ürün ödemelerinde kredi kartı komisyon oranımız %6 olarak belirlenmiştir. 

Ertesi Gün Ödeme Siteminiz Nasıl Çalışıyor? 

   Evrakları eksiksiz tarafımıza gönderen mağaza ve kurumsal üyelik sahibi işbirlikçilerimizin incelemesi yapıldıktan sonra müşterilerimiz, üyelerimiz tarafından da olumsuz bir yorum gelmediği sürece ertesi iş günü ödeme sisteminiz aktif olarak kalacaktır. Güvenli satışlardan alıcı onay verdikten bir gün sonra , mağaza sisteminde satış yaptıktan ve ürün kargo bilgilerini girdikten 1 gün sonra ödemeniz hesabınıza aktarılır. (Sistem uygun görmediği durumlarda blokeli çalışmayı teklif edebilir.)

Kapıda Ödeme Sistemi Mevcut Mu? 

   İlanların içerisinde kapıda ödeme sistemi mevcuttur. Anlaşmalı kargomuzdan kapıda ödemeli ürünler tarafınıza mağazamız İnternetten tarafından gönderilecektir.