Reklam

           Alıcının ve satıcının, üreticinin buluştuğu sitemiz üzerinde ürünlerinize değer katmak, markanızı parlatmak ve direkt olarak ürün grubunuzla ilgilenen bireylere, kurumlara ulaşmak artık çok daha kolay. Sitemiz üzerinde akıllı reklam bölümleri tablet kullanıcılara göstermek isteğiniz, mobil kullanıcılara göstermek istediğiniz veya direkt masaüstü bilgisayar kullanıcılara iletmek istediğiniz reklam alanları ayrılmış şekilde kullanımınıza sunulmuştur. Reklam sistemi ele alındığında matbu reklamların artık geride kaldığı ve kullanıcıların aktif sosyal medya kullanımı, ev ve iş yerlerinde internetin altyapısının gelişmesi ve iyileştirilmesi ile beraber sanal reklamın önde olduğu araştırmacı şirketler tarafından ortaya konulmuştur. Sitemiz yönetiminde akıllı reklam uygulamasının olması, dileğiniz kategori alanlarına reklam vermek, ana sayfa vitrin alanını kullanmak, ürün yerleştirme çalışmaları yapmak adına reklam filmlerimizi kullanmak gibi birçok reklam ağımız bulunmakta ve yapmış olduğunuz ödemeler yine reklamlarınızın ön planda tutulabilmesi adına reklam gideri olarak kullanılarak tarafınıza fatura edilmektedir. Reklam için reklam sistemini kullanan ilk tescilli patentli e-ticaret, ilan sistemi olarak karşınızdayız. 

     Tarafımıza yaptığınız reklam ödemeleri sosyal medya ve arama motorlarında ön planda çıkmak adına tekrar reklam gideri olarak kullanılıyor. Böylece sitemiz daha fazla ziyaretçi alarak reklamınızı etkin bir şekilde göstermiş oluyor aynı zamanda projemizindi duyulması ve gelişmesi adına etkin bir yol izlemiş oluyoruz. 

 

       Sitemiz reklam formatlarında videolar, gif reklamlar ve görsellere yer veriyoruz. Dilerseniz ürün video ekranlarında çekilen video başı reklamlarında da değerlendirmeye alabiliyoruz. Dış saha etkinliklerimizin de hayata geçmesiyle saha elemanlarımızda sizin reklamınızı t-shirtlere çantalara vb. ürünlere görsel olarak yer veriyor ve gerçekleştiriyoruz. 

     Reklam alanlarımız ve sitemiz üzerinde markanızı yıldızlaştıracak çözümleriniz için bizi takip edebilir, iletişim formu doldurarak veya sosyal medya üzerinden bize ulaşabilir veya çağrı merkezimiz, sms sistemimiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz.