Nasıl Mağaza Açabilirim?

                    

  Ücretsiz Limitsiz Mağaza Fırsatı 

                  Vergi mükellefisiniz ve bir işletmeniz var ise bu başlık ve yazımız tam size göre  . Ticaretini yapmış olduğunuz ürünleriniz "internetten.com" sisteminde değer kazanıp müşterileriniz ile buluşurken sizde kredi kartı ile güvenli ortamda satış yaparak anın keyfini çıkarabilirsiniz. Sayfamızda Nasıl Mağaza Açabileceğinize dair tüm detaylar yazıldı . Yapmanız gereken aşağıdaki adımları uygulamak. Bu işlemler ardından bize talebiniz ulaşarak sistem üzerinde kayıt olurken tüm bilgileri eksiksiz doldurduysanız mağazanız  60 dk içerisinde GET sistemli satışa hazır bir şekilde tanımlanacaktır. Olur ya takıldığınız yer olursa yanınızda olduğumuzu unutmayın . Sitemiz iletişim bölümünden veya "Anasayfa" alt bölümündeki whatsapp linkinden bize hemen ulaşabilirsiniz. 

       *  Sitemiz üst barında bulunan “Kayıt ol” Linkine tıklayarak kayıt işlemlerine başlamış olursunuz . 

        * Bu işlemleri tamaladıktan sonra sisteme dahil olmuş oluyorsunuz . Mağaza açma ekranına ulaşmak için "Profilim" menüsüne ardından "size özel" bölümünde yer alan "Mağazalarım"  linkine tıklayıp bu bölümün en altında bulunan "mağaza oluştur" linkine tıklamanız gerekiyor. 

        * Mağaza oluştur butonuna tıkladıktan sonra size ve işletmenize uygun paket seçenerek karşınıza çıkacaktır . Tercihinizi yaparak mağanızı açabilir , mağazanıza danışmanlar atayabilir logo ve mağaza bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Satış yapmak istediğiniz kategoriyi de seçerek ilanlarınızın en doğru müşteri kitlenize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.