İletişim

     Bize ulaşmak çalışma sistemiz hakkında bilgi almak, üyelik kaydı veya kurumsal sistemimize kayıt olarak güvenli alışveriş yapabilmek adına bizlere çeşitler kanallar üzerinden ulaşabilirsiniz. Geri bildirimleriniz internetten.com için çok önemli olup gelişmek ve hedefimize doğru ilerlemek adına yapacağınız tüm geribildirimleri değerlendiriyor sizleri önemsiyoruz. Sitemiz üzerinde iş ve işleyiş adına bilgi alabilir, reklam alanlarını öğrenebilir ürün satmak, komisyon oranlarımız, taksit yapılan ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

     Çağrı Merkezi; 0 312 911 4 811 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşabilir tarafınıza aktarılan menülerden tercih yapabilirsiniz. Çağrı merkezinde çözülebilecek sorunlarınız anında yanıta kavuşurken, kayıt açılan her konular Back Office kanalımız üzerinden çözümlenerek 48 Saat’te tarafınıza dönüş yapılarak bilgi verilir. 

    

    Sms Hattı; Bizlere ulaşamadığınız yada arayamayıp aranmak istediğiniz her durumda internetten.com `un sahip oluğu 0 850 455 5005 numaralı telefona sms göndererek aranma talebinde bulunabilirsiniz. Arama yazarak boşluk bırakıp konuyu yazarsanız ilgili ekibimiz sizlere ulaşarak bilgi verecek ve yardımcı olacaktır. 

 

   Sosyal Medya; Sitemiz üzerinde bulunan sosyal medya linklerinden bizlere ulaşabilir kampanya ve haber takiplerimizi yaparak internetten.com üzerinde güncel bilgi ve içeriğe ulaşabilirsiniz. 

 

  Whatapp İletişim Hattı;  Sistemimiz entegre whatsapp iletişim hattı ile tüm iş ve işleyişte , soru öneri ve görüşlerde sizlerin ulaşabilmesi adına 0 312 911 4 811  numaralı hattın numarasından whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

 Mail Hesaplarımız ;  nereden@internetten.com mail hesabımızdan bizlere yazılı mail ile ulaşarak destek taleplerinizi veya bilgi almak istediğiniz konular ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle  paylaşabilirsiniz.