Doping Nedir?

 

Ana Sayfa Vitrin Dopingi

 

Ana Sayfa Vitrini: Verilen ilanların hadihayirliolsun.com`un açılış ana sayfasında ilanlarınız yer alır . Siteye erişim sağladığında kullanıcıların karşısına çıkan ilk alandır.  Site ziyaretçilerimiz ilanlarınız ile direk bağlantıya geçtiğinden görünebilirdik adına  en etkili doping seçenekleri arasında liderdir.

Kategori Vitrin Dopingi

 

Kategori Vitrini: Sitemiz Ana Sayfasında bulunan kategori menülerinden arama yapılırken hangi kategorinin üzerine tıklanırsa ilanlarınız o kategori sayfasında vitrin etiketi ile yayınlanır  . Ziyaretçilerimizin Kategori sayfasına giriş yaparak hedef ilanlar ile doğru yere hitap edebilirsiniz. 

acil acil doping

 

Acil Acil :hadihayirliolsun.com giriş ekranı sol üst tarafta bulunan acil acil ilanları acil nakite dönmesini istediğiniz ve hızlı dönüş elde etmek istediğiniz fırsat ilanlarını yayınlayacağınız bir bölümdür. Buradaki ilanların fiyatları daha uygun tutulup sürümden kazanmanız için çok iyi bir seçenek gibi duruyor.

Kalın Yazı Dopingi

 

Kalın Yazı : hadihayirliolsun.com `da site ziyaretçileri arama yaptığı ürün detayına gelip tüm ilanları listelediğinde fark edilebilir olmanızı sağlayan ilan sistemidir. İlan yazılarınız daha kalın bir font ile servis edilir .

Güncelim Dopingi

 

Güncelim: İlan giriş tarihinizin eskidiğini düşünüyorsanız veya uzun zaman önce yayından kaldırıp, vazgeçip yayından kaldırdığınız ilanınızı tekrar yayına almak isterseniz Güncelim alarak ilan tarihinizi yenileyebilirsiniz. Bu sayede ilanınızın hala güncel olduğunu gösterir, üstelik ilanınızı favorilerine ekleyen takipçilerinizi kaybetmezsiniz.